Arrangører

Maha Farid Majid

Grupper og teknik
maha@quonga.dk

Astrid Marie Vammen Ørsnæs

MiniQuonga, billetter og jury
astrid@quonga.dk

Catharina Busk Andersen

MiniQuonga og frivillige
catharina@quonga.dk

Kirstina Kokxhoorn Klarskov

PR og frivillige
kirstina@quonga.dk

Marlene Haulund Wilson

Frivillige, events og teknik
marlene@quonga.dk

Martin Rheder

Økonomi og booking
martin@quonga.dk

Mette Iversen

PR, MiniQuonga og events
metteiversen@quonga.dk

Ragna Isabella Boetticher

Grupper og program
ragna@quonga.dk

Sofie Stampe

Grupper, program og MiniQuonga
sofie@quonga.dk

Yasmin Ben-Kisos

PR, program, jury og netværk
yasmin@quonga.dk

Sofia Illeborg Gad

Booking, billetter og MiniQuonga
sofia@quonga.dk