Arrangører

Astrid Marie Vammen Ørsnæs

MiniQuonga, billetter og jury
astrid@quonga.dk

Kirstina Kokxhoorn Klarskov

PR, grupper og MiniQuonga
kirstina@quonga.dk

Lisa Kraglund

Grupper, program og MiniQuonga
lisa@quonga.dk

Martin Rheder

Økonomi, booking og jury
martin@quonga.dk

Mathias Broni Nielsen

Frivillige, program og teknik
mathias@quonga.dk

Matilde Bregnhøj

Grupper og events
matilde@quonga.dk

Mette Iversen

PR, MiniQuonga, events og booking
metteiversen@quonga.dk

Sofie Stampe

Frivillige, program, MiniQuonga og events
sofie@quonga.dk

Yasmin Ben-Kisos

Booking, frivillige, jury, events og netværk
yasmin@quonga.dk

Sofia Illeborg Gad

Billetter, grupper og teknik
sofia@quonga.dk